Solveigs Sang (Op 148 / 1)
Sigmund Groven
Midnight Cowboy
Sigmund Groven
La sofan fly (feat. Sigmund Groven & Helge Iberg)
Geirr Lystrup
Stadig nær (feat. Sigmund Groven & Helge Iberg)
Geirr Lystrup
I Junis hjerte (feat. Sigmund Groven & Helge Iberg)
Geirr Lystrup
Piano (feat. Sigmund Groven & Helge Iberg)
Geirr Lystrup
Blå sko (feat. Sigmund Groven & Helge Iberg)
Geirr Lystrup
I lyset av ei salme (feat. Sigmund Groven & Helge Iberg)
Geirr Lystrup
Hjem til havna (kapteinens ballade) [feat. Sigmund Groven]
Stian Soli